روزگـــار

یادداشت های یک ذهن درگیر

http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/12-11/18/14299-53219.jpg

برای من امشب یک شب تلخ و دردناک است. نه بخاطر رد صلاحیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ و نه بخاطر غرولند آدمهای هزاررنگ و همیشه مدعی که منتشان از سر نظام و رهبری کم نمی شود؛

امشب شب به پایان رسیدن کسی است که می توانست حالاحالاها راهی را که شروع کرده ادامه دهد؛ کسی که می توانست به این زودی تمام نشود و به پشتوانه مردمش، آرمان ملت را جلو ببرد.

امشب شب تمام شدن کسی است که سالها و ماهها و روزها، جانانه دوید و کار کرد و کار کرد و کار کرد؛ از جان و مال و آبروی خود گذشت و گذاشت برای ملت؛ کسی که به “گفتمان انقلاب” روح تازه ای دمید و در مقاطع مختلف، دل مردم را شاد کرد.

امشب کسی تمام شد که در قلب بسیاری از مستضعفین این آب و خاک جا خوش کرده بود؛ کسی که به ده کوره ها و مناطق دورافتاده ای سر زد، که سالها از چشم مسئولان بدور مانده بودند؛ کسی که دلش را به پایتخت نشینی و سفرهای تفننی ماهی یکبار استانی خوش نکرد و دست آدمهای صغیر و کبیرش را گرفت و به این استان و آن شهر و فلان روستا و بهمان ده کشاند.

ولی هزاران افسوس که قهرمان قصه، تمام دستاوردها و اعتبار و حیثیت خود را برای “یک نفر” نابود کرد. او گذشته و حال و آینده اش را به پای “یک نفر” ریخت و بخاطر آن “یک نفر” به بسیاری از خیرخواهان و معتمدینش بی اعتنایی کرد.

کسی که می توانست سالهای سال با گفتمان خود قدرت را در دست داشته و کشور را پیش ببرد، بخاطر “یک نفر” همینجا در همین ایستگاه توقف کرد. او به همه چیز پشت پا زد، و سرمایه اعتماد انسان های مومن و متقی و وفادار را، بخاطر همان “یک نفر” بر باد داد.

تلخ است دیدن و شنیدن و گفتن از اینهمه بی تدبیری؛ گفتن از اینکه چرا همه چیز بخاطر “یک نفر” باید تمام می شد؟ آن هم اینجا؛ در این ایستگاه مهم و حساس!

تمام شد؛ محبوب قلبهای پابرهنگان و مستضعفین، بخاطر “یک نفر” تمام شد.

امشب را فراموش نمی کنم…

 

پست های مرتبط

 • پست مرتبط وجود ندارد

یک نظر به “تلخ تر از زهر”

 1. ناشناس می گوید:

  برو بابا دلت خوشه.
  خودتم نمیدونی از یه پوپولیست داری حرف میزنی. کسی که خون ملت رو کرده تو شیشه
  کسی که با کاراش ایران رو ۲۰ سال عقب انداخت
  ان یک نفر هم خود محمود است. چرا کند ذهنی خود را تمام نمیکنید. مشایی یعنی احمدی نژاد.


درباره نویسنده

......................دغدغه دارم. همین

تماس با نویسنده

پست های مرتبط

 • پست مرتبط وجود ندارد

آمار

 • کاربران حاضر: 2
 • کل بازدیدها: 70603